کلینیک لاغری در سعادت آباد

خدمات حضوری

 

دکترفود بعنوان یک کلینیک لاغری در سعادت آباد، می تواند به خوبی در راستای لاغری و کاهش وزن به شما کمک کند.

در حال حاضر به دلیل افزایش مشغله های کاری، کاهش فعالیت های ورزشی، یکجا نشینی و … بسیاری از افراد در جامعه گرفتار اضافه وزن هستند. این امر سبب شده تا لاغری و کاهش وزن یکی از نکات مهمی باشد که بسیاری از افراد به دنبال راحت ترین روش ها برای کاهش وزن خود باشند. بگذارید خیال شما را راحت کنم که برای کاهش وزن خود نیاز به یک پروسه زمانی دارید تا به شکل استاندارد و با کمترین عوارض بتوانید وزن خود را کاهش دهید.

برای لاغری، بهترین گزینه در این راستا، انتخاب یک کلینیک تغذیه تخصصی است. دکترفود به عنوان بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد می تواند به شکلی تخصصی سبب شود تا شما بتوانید به صورت اصولی وزن خود را کاهش داده و فرم ایده آل خود دست پیدا کنید. در این کلینیک تخصصی لاغری از انواع روش ها مانند ارائه رژیم لاغری، دستگاه های کاهش وزن، مربیان ورزشی و … استفاده می شود.

 

بهترین کلینیک لاغری سعادت آباد

دکترفود، بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد

می توان به جرات گفت که در منطقه سعادت آباد تهران، مجموعه دکترفود یکی از تخصصی ترین و بهترین کلینیک های لاغری را احداث کرده است.

این کلینیک لاغری تخصصی به شما کمک می کند تا با هر فیزیک جسمانی که دارید، بهترین روش های کاهش وزن توسط متخصصان کلینیک دکترذفود در سعادت آباد برای شما در نظر گرفته شود. در این کلینیک، بهترین رژیم های لاغری توسط پزشکان تغذیه مجرب برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته می شود. این رژیم ها و برنامه های غذایی تماما شخصی سازی شده هستند و می توانند به شما کمک کنند تا در کنار یک تغذیه سالم، در طول یک پروسه زمانی مشخص شده به وزن مورد نظر خود با کمترین عوارض ممکن برسید.

کلینیک لاغری در سعادت آباد از متخصصان ورزشی مجربی برخوردار است که تمرینات ورزشی استانداردی را به مراجعین ارائه می دهد. اگر بخواهیم کمی صریح صحبت کنیم، باید گفت که در کنار کاهش وزن اصولی زیر نظر بهترین کلینیک تغذیه در سعادت آباد، ورزش یکی از اصول مهم در این زمینه است که می تواند به شدت تاثیر گذار باشد.

کلینیک لاغری در سعادت آباد - بهترین کلینیک تغذیه در سعادت آباد

استفاده از دستگاه های لاغری در کلینیک لاغری در سعادت آباد:

در کنار رژیم های غذایی تخصصی و مربیان ورزشی که در بخش قبل از آن ها صحبت کردیم، دستگاه های لاغری از ابزارآلات محبوب در کاهش وزن هستند.

باور غلطی که نسبت به به این دستگاه ها وجود دارد، آن است که برخی فکر می کنند که ان دستگاه های لاغری برای سلامت بدن مضر بوده و می تواند آسیب رسان باشد. با این حال در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، متخصصان و پزشکان دکترفود با استفاده از تجهیزات روز و تجربه کامل، نسبت به کاهش وزن شما اقدام می نمایند. ار اف و کویتیشن و کرایولیپولیز دو روش از لاغری هستند که در کلینیک تخصصی تغذیه در دکترفود مورد استفاده قرار می گیرند.

در این زمینه، پس از استفاده از این روش های لاغری در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، می توانید پس از جلسه اول هم نتیجه را به خوبی مشاهده و از عملکرد آن رضایت کامل و کافی را داشته باشید. بنابراین هیچ جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد و شما می توانید با مراجعه به کلینیک تغذیه در سعادت آباد، زیر نظر پزشکان متخصص دکتر فود اقدام به استفاده از این دستگاه و روش ها کنید و نگران هیچگونه آسیب و اختلال در بدن خود نباشید.

کاهش وزن در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد

در سعادت آباد، همانطور که گفته شد، مجموعه دکترفود یکی از بهترین و تخصصی ترین کلینیک های خود را در این منطقه دایر کرده تا در ادامه بتواند به درخواست مراجعین خود بتواند به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشد. به این شکل دکتر فود میتواند به بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن سبب شود تا کاهش وزن خود را داشته باشید.

در همین راستا، مراجعه به بهترین کلینیک تغذیه در سعادت آباد سبب می شود تا شما بتوانید از مزایایی کاربردی برخوردار شوید.

بیشتر بدانید: کلینیک لاغری در شهرک غرب

مزایای کاهش وزن در کلینیک لاغری در سعادت آباد:

با بررسی برخی از ویژگی ها در این خصوص با شما خواهیم بود.

ارائه بهترین رژیم های لاغری:

کلینیک دکترفود در سعادت آباد قادر است تا جدا از کاهش وزن، در زمینه های گوناگون اعم از بارداری، مکلات کبدی، افزایش وزن و … بهترین رژیم های شخصی سازی شده را به شما ارائه دهد.

پشتیبانی و پیگیری رژیم:

دکترفود بعنوان بهترین کلینیک تغذیه در سعادت آباد، پس از ارائه رژیم در خصوص کاهش وزن به شکل مداوم و مستمر مراجع خود و وضعیت او را پیگیری می کند. به این شکل شما در مراحل گوناگون رژیم خود همواره متخصصین دکترفود را در کنار خود احساس می کنید.

کلینیک لاغری در سعادت آباد + بیشتر بدانیدتخفیفات کلینیک لاغری در سعادت آباد:

کلینیک تغذیه تخصصی دکترفود در سعادت آباد در روزهای گوناگون و مناسبت های مختلف، همواره تخفیفاتی را برای مراجعین خود در نظر می گیرد. در کل دکترفود در این اندیشه است تا هیچ شخصی از چاقی و اضافه وزن خود رنج نبرد و همگی بتوانند با هر شرایط اقتصادی که دارند به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند.

کلینیک لاغری در سعادت آباد از به روز ترین دستگاه های دنیا  و مدرن ترین متدها برای مراجعین خود استفاده می‌کند تا بهترین نتیجه را برای افراد رقم بزند. در این کلینیک متخصصینی حضور دارند که شیوه‌ی کار با این دستگاه‌ها را به بهترین شکل آموزش دیده اند و نیازی به نگرانی نیست. ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که آیا استفاده از دستگاه‌ها برای کاهش وزن مضر نیست یا عوارضی ندارند؟ در پاسخ باید گفت این دستگاه‌ها بدون هیچگونه ضرر و عوارضی در برترین کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها زیر نظر بهترین تکنسین‌ها ساخته شده و در مدرن‌ترین کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تضمین کاهش وزن در بازه زمانی مشخص شده:

دکترفود به عنوان بهترین کلینیک تغذیه در سعادت آباد سعی می کند تا بهترین نتیایج را در تمامی موارد از جمله لاغری و کاهش وزن در اختیار مراجعین خود قرار دهد. در همین راستا، پس از دریافت رژیم، با تاکید بر اینکه مراجعین به خوبی از دستورالعمل های ذکر شده پیروی کنند، کاهش وزن اصولی رخ خواهد داد. حتی اگر این مورد به شکل مطلوب رخ ندهد، متخصصان دکترفود موظف هستند تا فرد را تا رسیدن به مرحله مورد نظر پیگیری و همراهی نمایند.

همانطور که می‌دانید چاقی و اضافه وزن نقطه‌ی شروع انواع بیماری‌های دیگر است. پس چه بهتر است قبل از وارد شدن به مسیر چاقی و افزایش وزن پیشگیری کنیم. در خصوص بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد اما گاهی اوقات برای برخی افراد پیش می‌آید و می‌پرسند با این که مصرف غذایی بالایی ندارند چرا چاق می‌شوند؟ در پاسخ باید گفت کالری و انرژی هر غذا و خوراکی متفاوت است و اکثر ما انسان‌ها درکی از کالری موادخوراکی که مصرف می‌کنیم نداریم به همین دلیل چاق می‌شویم. در مجموع، نتیجه می‌گیریم که هر خوراکی و غذایی را که میل می‌کنیم حساب شده و سنجیده مصرف کنیم. این کار نیازمند تحقیق و مطالعه‌ی مداوم است تا کالری هر خوراکی را تشخیص دهیم. در ادامه ما راه‌های لاغر شدن با مصرف رژیم‌های غذایی مناسب را با شما در میان خواهیم گذاشت تا به اندام ایده‌آل خود برسید. دکتر فود به عنوان بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد با سال‌ها تجربه و کسب نتایج مهم از رژیم‌ها بهترین رژیم لاغری را برای شما عزیزان مهیا کرده است. با مراجعه به کلینیک لاغری در سعادت آباد می‌توانید با انواع رژیم‌ها آشنا شوید.

لاغری با استفاده اراف کویتیشن

از کاربردی‌ترین دستگاه‌ها می‌توان به اراف کویتیشن اشاره کرد. این دستگاه‌ ویژگی‌های فراوانی دارند که در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد استفاده می شود. در ادامه مطلب با آن‌ها آشنا خواهید شد:

 • معالجه‌ی بافت‌های چربی و بهبود آن یکی از مزایای مهم این دستگاه است. این دستگاه قابلیت این را دارد که در سطوح مختلف بافت چربی را ارزیابی کند.
 • تجمع چربی در هر بدن می‌تواند در یک منطقه خاص شکل بگیرد. برای مثال ران‌ها، بازوها، شکم، پهلو، باسن و … ممکن است چربی بیشتری داشته باشند. با استفاده از این دستگاه مدرن می‌توان مکان‌هایی که در آن‌ها چربی زیادی جمع شده است را، سفت کنیم
 • همچنین با این دستگاه می‌توان به بافت پوست کمک بسیاری کرد و برای پوست صورت به اصطلاح قالب‌دهی کرد که در جوان‌سازی پوست نیز موثر است.
 • در زمینه لاغری در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، این دستگاه در تسکین درد بسیار موثر است و در رفع خستگی به بهترین شکل عمل می‌کند.
 • بعد از استفاده از این دستگاه هیچگونه احتمال بازگشت وزن وحود ندارد و نتایج کاهش وزن در مدت زمانی کوتاه مشخص می‌شود.
 • تمامی کارها بدون بیهوشی و عمل جراحی شکل می‌گیرد و هیچگونه خونریزی و زخمی از خود به جای نمی‌گذارد.

لاغری به کمک دستگاه اراف کویتیشن نیاز به یک متخصص با تجربه دارد لذا باید زیر نظر یک کلینیک لاغری معتبر صورت بگیرد.

کاهش وزن در کلینیک لاغری سعادت آباد با کرایولیپولیز

دستگاه دیگری وجود دارد که در کلینیک لاغری در سعادت آباد مورد استفاده قرار می‌گیرد به نام کرایولیپولیز . با ما همراه باشید تا بیشتر با این دستگاه آشنا شویم.

 • در یک تعریف ساده، کرایولیپولیز روشی است که در آن سلول‌های چربی سرد و خنک می‌شوند و بدن می‌تواند آن‌ها را دفع کند.
 • نواحی مختلفی از بدن وجود دارد که این روش می‌تواند جوابگو باشد. مانند لگن، ران، بازو، زیر چانه، پهلو و … .
 • این روش نیز نیاز به هیچگونه عمل ندارد و در دسته خدمات سرپایی انجام می‌شود.
 • کرایولیپولیز در مقایسه با اراف کویتیشن مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا اثر خود را نشان دهد.
 • در زمینه کاهش وزن در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، همچنین این شیوه بسیار کم خطر است و خطر عفونت و خونریزی به هیچ وجه وجود ندارد.
 • با توجه به ناحیه‌ی مشخص شده ممکن است در یک جلسه نواحی بیشتری انجام شود.
 • می‌توان در تمامی سنین این کار را انجام داد و نیازی به استراحت بعد از آن نیست.

در مجموع، همه‌ی این عوامل برای کاهش وزن در نطر گرفته شده اند. با کاهش وزن می‌توانید به زندگی عادی خود برگردید و از مشکلات دور بمانید. دکترفود بهترین کلینیک لاغری مجهز به دستگاه‌های به روز دنیا آماده‌ی خدمت رسانی به مراجعین محترم است.

کلینیک لاغری در سعادت آباد + اصول اساسی درمانمراحل مهم در طول رژیم

در خصوص بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، بایستی بدانید که عملکرد رژیم‌های لاغری نیازمند تداوم و پشتکار فراوان است زیرا در طول دوره‌ی رژیم رعایت بعضی امور می‌تواند مشکل باشد اما به هیچ وجه نگران نباشید. متخصصین و همکاران ما شما را از بدو شروع اولین جلسه‌ی رژیم تا انتهای دوره همراهی خواهند کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنید. برای کاهش وزن به وسیله‌ی رژیم لاغری تنها بایستی از دستورالعمل‌ها و مشورت همکاران ما استفاده کنید. دکتر فود با ارائه‌ی نتایج موفق دوره‌های گذشته، به شما این تضمین را می‌دهد تا در دوره‌ی رژیم لاغری خود بهترین نتیجه را بگیرید. دکترفود با این هدف که هیچکس نباید از اضافه وزن رنج ببرد تمام تلاش خود را می‌کند تا شما عزیزان را به زیباترین فرم از خودتان تبدیل کند.

در کلینیک لاغری در سعادت آباد، برخلاف آن‌چه که فکر می‌کنید کاهش وزن به هیچ وجه کار سخت و چالش برانگیزی نیست. در خصوص تخصصی ترین کلینیک لاغری در سعادت آباد تنها پشتکار و خواسته‌ی شخصی خودتان است که به شما اعتماد به نفس می‌دهد برای داشتن اندامی زیبا. حتما تا به حال متوجه شده‌اید که برای هر بیماری، رژیم خاص و مناسبی وجود دارد که بسیار تاثیرگذار است. این رژیم‌ها با تلاش فراوان و تجربه‌های متنوع به دست آمده است و بیشترین تاثیر را بر روی بدن شما و در مقابله با بیماری دارند بدون هیچگونه عوارضی.

رسیدن به وزن ایده آل در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد

در زمان شروع رژیم ممکن است مشکلاتی تعادل و روحیات شما را به هم بریزد و باعث برهم زدن نظم شما بشود. همکاران ما در کلینیک لاغری در ساعادت آباد را با بهترین امکانات برای شما مهیا کرده‌اند و شما را همراهیی می‌کنند تا دچار افسردگی حین رژیم نشوید. برای تناسب اندام با استفاده از بهترین رژیم‌های لاغری به کلینک‌های تخصصی دکترفود مراجعه کنید تا از شر چاقی و اضافه وزن راحت شوید.

دریافت رژیم لاغری آنلاین از کلینیک دکترفود به شما این امکان را می‌دهد تا در دوره‌ی رژیم خود زیر نظر متخصصین دکترفود به نتیجه ایده‌آل برسید. اما دکترفود خدمات و شرایط ویژه‌ای برای مراجعین خود مهیا کرده است که این رژیم تمامی اثربخشی خود را داشته باشد. همکاران ما در کلینیک لاغری در سعادت آباد، شما را در طول رژیم همواره راهنمایی می‌کنند و با ارائه‌ی بهترین مشورت‌ها شما را در بهترین مسیر کاهش وزن قرار می‌دهند. برای کاهش وزن سه وعده‌ی غذایی خود را کنترل کنید و از خوردن بیش از اندازه پرهیز کنید. خواب کافی برای استراحت هورمون‎ ها بسیار مهم است. کنترل و کاهش استرس در کاهش وزن اهمیت بالایی دارد. برای دریافت یک رژیم لاغری مناسب از دکترفود می‌توانید به صورت آنلاین اقدام کنید و از طریق وب‌سایت دکترفود با همکاران ما در تماس باشید. علاوه بر رژیم‌های لاغری، انواع رژیم‌ برای سنین مختلف نیز در نظر گرفته شده است.

مزایای دریافت بهترین رژیم لاغری از کلینیک سعادت آباد

اما چه عواملی کلینیک‌های لاغری دکترفود را متمایز کرده است. اگر دقت کرده باشید کلینیک‌ تخصصی سعادت آباد یکی از مجهزترین کلینیک‌های لاغری در کشور است که امکانات بسیاری را برای مراجعین خود در نظر گرفته است. امروزه شرایط رژیم گرفتن بر خلاف گذشته بسیار آسان‌تر شده است.

 • در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، می‌توانید تمامی خدمات برای کاهش وزن را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.
 • در طول دوران رژیم لاغری خود هرگونه پرسش را با کارشناس تغذیه در میان بگذارید و مشاوره‌ی مناسب را دریافت کنید.
 • در تمام مدت دوره رژیم، شما تحت نظر یک متخصص باتجربه قرار می‌گیرید و تغییرات شما را مورد بررسی قرار می‌دهد.
 • روند تغییر و پیشرفت شما هر هفته بررسی می‌شود و توصیه‌های مهم گوش‌زد می‌شود.
 • مشاوره‌ی تصویری و تلفنی با متخصص تغذیه.

با دریافت رژیم لاغری آنلاین از کلینیک دکترفود کاهش وزنی سریع را تجربه کنید و در وزن دلخواه خود باقی بمانید. این موارد تنها بخشی از خدماتی است که دکترفود برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

ارائه خدمات کاهش وزن توسط بهترین متخصصان لاغری

 1. خدمات کاهش وزن توسط مجرب ترین متخصص‌های لاغری دکترفود به شما ارائه داده می‌شود. این خدمات شامل روش‌های متفاوتی است و ممکن است برای هر شخص تفاوت‌هایی داشته باشد. متخصصین ما در کلینیک لاغری در سعادت آباد با دانش علمی بالا و سال‌ها تجربه‌ی عملی در زمینه‌ های تغذیه, انواع تمرینات ورزشی، رونشناسی و … بهترین خدمات را برای کاهش وزن شما در نطر دارند.
 2. در قدم اول همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند که یک تغذیه مناسب و سالم برای خود در نظر بگیرید. در انتخاب این تغذیه بایستی آگاهانه عمل کنید به طوری که کالری مصرفی روزانه بیش از نیاز بدن نباشد. حذف کامل برخی مواد غذایی روشی اشتباه است که به غلط جاافتاده است. در این مورد حتما با متخصصین تغذیه‌ی دکترفود مشورت کنید.
 3. مربیان مجرب در دکترفود با توجه به وضعیت جسمانی شما، تمرینات و ورزش‌های خاصی را برای شما در نظر می‌گیرند که با بدن شما نیز سازگار باشد. هدف از این تمرین‌ها سوخت و ساز بیشتر بدن و از بین رفتن چربی‌هاست.
 4. روانشناسان مجرب در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد آماده هستند تا برای کسانی که در طول رژیم دچار چالش‌های روانی می‌شوند بهترین مشورت‌ها را ارائه دهند. ارائه‌ی راه‌کارهای متناسب برای مقابله با استرس و ایجاد انگیزه‌ی بیشتر برای ادامه‌ی مسیر کاهش وزن از خدمات مهمی است که متخصصین دکترفود ارائه می‌دهند. همکاران ما در طول مدت زمان رژیم لاغری شما را ارزیابی می‌کنند تا در صورت لزوم تعییراتی را در برنامه‌های شما اعمال کنند.

در مجموع، بهترین متخصصان لاغری عموماً دارای مدارک علمی، تجربه کاری مورد تایید و گواهینامه‌های مرتبط با این حوزه هستند. افرادی که به دنبال ارائه خدمات کاهش وزن می‌گردند، باید به دقت مطالعه کنند و متخصصانی را که دارای اعتبار و تخصص هستند انتخاب کنند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن از خدمات آنها بهره‌مند شوند.

چرا دکترفود را بعنوان بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد انتخاب کنیم؟

کلینیک لاغری در سعادت آباد مجهز به پیشرفته ترین دستگاه‌های روز دنیاست که برای شما مراجعین محترم در نظر گرفته شده است. این کلینیک لاغری در سعادت آباد یکی از تخصصی ترین کلینیک‌های لاغری در کشور است که می‌تواند به تمامی نیازهای مراجعین پاسخ دهد و آن‌ها را به بهترین نتیجه دلخواه‌شان برساند. برای حفظ آمادگی جسمانی شما عزیزان و اعتماد به نفس بالا، مربیان و مشاورین ما، شما را در طول رژیم همراهی خواهند کرد.

تیم دکترفود با بررسی و سنجیش فیزیک جسمانی شما بهترین و مناسب ترین رژیم را برای شما در نظر می‌گیرد تا به تدریج و وزن ایده‌آل خود برسید و با انجام نرمش‌ فرم زیبای بدن خود را برگردانید. با اولین مراجعه به دکترفود و شروع اولین جلسه‌ی رژیم می‌توانید به سادگی متوجه کاهش وزن خود شوید و جای هیچگونه نگرانی بابت کم نشدن وزن خود نداشته باشید. یکی دیگر از مزایای رژیم‌های لاغری در کلینیک تخصصی در سعادت آباد عدم عوارض رژیم هاست. تیم دکترفود به شما این تضمین را می‌دهد که رژیم‌های لاغری هیچوقت هیچگونه عوارضی برای شما نخواهند داشت.

در مجموع بهترین راه حل برای کاهش وزن به هیچ وجه عمل‌های جراحی نمی‌باشد و دکترفود به هیچ وجه کاهش وزن با جراحی را توصیه نمی‌کند. پیشنهاد ما مراجعه به کلینیک‌های تخصصی تغذیه دکترفود است تا سلامت خود را با بهترین متدهای کاهش وزن به دست آورید. برای کسب هرگونه اطلاعات در زمینه‌ی انواع رژیم‌ها می‌توانید به وب‌سایت دکترفود مراجعه کنید و با همکاران ما برای مشاوره در تماس باشید.

کلام آخر

در این مقاله درباره کلینیک لاغری در سعادت آباد زیر نظر مجموعه دکترفود با شما صحبت شد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع رژیم ها و کاهش وزن به وبسایت دکتر فود مراجعه کنید. همچنین پشتیبان های دکترفود همواره آماده ارائه توضیحات لازم در این خصوص هستند.

آدرس شعب دکتر فود:

شعبه یک تهران: سعادت آباد، سروغربی (بین میدان کتاب و پاکنژاد)

شعبه دو تهران: کامرانیه تهران،ابتدای لواسانی(روبروی برج زنبق)

شعبه سه تهران: شرق تهران،شهید سلیمانی،ساختمان امدادگران عاشورا

شعبه شیراز: قصرالدشت (کوچه ۲۸)

شماره تماس:

۰۲۱۹۱۳۰۹۰۶۸

9 برنامه غذایی برای کاهش وزن

نظرات کاربران

26 دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • سانیا امیدعلی
  2023-11-11 17:14

  رژیم دیابت فوق العاده بود. ممنونم نیتجه عالی گرفتم

  پاسخ
 • راضیه گراوند
  2023-11-11 17:10

  از رژیم بارداری استفاده کرده واقعا نتیجه خوبی گرفتم ممنونم.

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-12 11:31

   سلام، خیلی خرسندم که از رژیم های دکترفود نتیجه خوبی رو کسب کردید

   پاسخ
 • صالح درویشی
  2023-11-11 16:51

  من مشکل کبدچرب دارم و پزشکا بهم درمان خوبی ارائه نمی کنن

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:52

   با شماره اعلام شده تو سایت تماس بگیرید تا همکاران ما بهتر راهنماییتون کنن

   پاسخ
 • Mikham bdunm hazineha bataye leizer chqdr hast

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:53

   برای اینکار با شماره های اعلام شده تماس بگیرید

   پاسخ
 • ساعت خدمات دهیتون واسه شب چجوریه؟

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:53

   در بخش نوبت دهی، ساعات نوبت دهی به صورت کامل براتون شرح داده شده

   پاسخ
  • Tina taherpoor
   2023-11-12 11:27

   سلام من کبد چرب گرید دو دارم چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟

   پاسخ
   • mohammad
    2023-11-12 11:30

    سلام کبد چرب گرید دو میشه گفت وظعیتی هست که باید سریعا بهش رسیدگی بشه وگرنه مشکلات زیادی رو واستون به همراه داره.

    پاسخ
    • Tina taherpoor
     2023-11-12 11:33

     حقیقتا من و همسرم هردو مبتلا به کبدچرب هستیم. خواستم بببنم به این شکل تا چه مدت دوره درمان طول میکشه؟

     پاسخ
     • mohammad
      2023-11-12 11:35

      این مورد بستگی به وضعیت جسمانی شما داره، برای هر شخص فرق میکنه. شما می تونید به کلینیک لاغری سعات آباد زیر نظر دکترفود مراجعه کنید تا متخصصای ما ما رو معاینه کنند.

 • زیبا
  2023-11-11 16:35

  اگه تو مدت زمان مشخص شده نتیجه نگیریم چی؟

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:54

   تمامی امور زیر نظر پزشکای متخصص تغذیه انجام میشه و بدون شک نتیجه مورد نظر حاصل میشه

   پاسخ
 • ریحانه سرخمرد
  2023-11-11 16:33

  خسته نباشید میخوام بدونم که عمل های زیبایی هم تو کلینیک شما انجام میشه؟

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:55

   برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره های ذکر شده تو سایت تماس بگیرید

   پاسخ
 • محمد
  2023-11-11 16:32

  سلام روز بخیر. تو الهیه هم شعبه دارید؟

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:55

   بله در الهیه هم شعبه دکتر فود مشغول به خدمات دهی هست

   پاسخ
   • سیما تاری
    2023-11-11 17:03

    روزای جمعه چی؟ من جمعه ها میتونم بیام مطبتون

    پاسخ
    • mohammad
     2023-11-11 17:06

     تو بخش نوبت دهی ساعات و روزهای کاری توضیح داده شده

     پاسخ
 • محمد
  2023-11-11 16:31

  سلام، برای چه مشکلات دیگه ای رژیم ارائه میدین؟

  پاسخ
  • mohammad
   2023-11-11 16:56

   در بخش بالایی وبسایت اگر روی منوی همبرگری کلیک کنید میتونید تمامی رژیم هایی که ما ارائه میدیم رو مشاهده کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست