بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری

کاهش وزن

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری ؟  بعد از ورزش چی بخوریم لاغر شیم ؟ بسیاری از افراد به دنبال تناسب اندام از طریق ورزش و برنامه غذایی رژیمی هستند. انتخاب وعده های غذایی به صورتی که کمترین کالری و بیشترین مواد مغذی برای بدن تامین کنند، بسیار مهم است. وعده های غذایی که بعد از ورزش میل میکنید باید به ریکاوری بدن و عضله سازی کمک کند. همچنین باید انرژی از دست رفته بدن را برگرداند و بدن را تغذیه کند. دکتر فود به شما کمک میکند تا وعده غذایی مناسبی برای بعد از تمرینات باشگاه انتخاب کنید.

اگر میخواهید چربی های پهلو را با دستگاه آب کنید و درباره آن اطلاعاتی بدست آورید، مقاله دستگاه آب کردن چربی پهلو را مطالعه کنید.

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری؟ لبنیات مصرف کنید

بعد از باشگاه چی بخورم لاغر شم ؟ این پرسش برای بسیاری از افراد پیش می آید که بعد از ورزش چی بخوریم تا لاغر شویم ؟ مصرف پروتئین و لبنیات یکی از گزینه های مناسب برای ریکاوری بدن بعد از ورزش است. پروتئین موجود در لبنیات به بازسازی بافت عضلات کمک میکند و فرایند تجزیه پروتئین های عضلانی را کاهش میدهد. اینگونه عضلات بدن در طول مدت زمانی که وزن کاهش میابد، حفظ میشوند. مصرف لبنیات باعث ذخیره شدن مجدد گلیکوژن بدن میشود که برای ریکاوری و بازیابی انرژی بدن لازم است.

پروتئین های موجود در لبنیات باعث افزایش احساس سیری و کاهش اشتها میشوند و در نتیجه وزن کاهش میابد. بعد از ورزش چی بخوریم لاغر شیم ؟ میزان پروتئین دریافتی بسته به وزن و شرایط جسمانی متفاوت است. اما تحقیقات نشان میدهد که حدود 20 الی 35 گرم پروتئین بعد از تمرینات ورزشی برای لاغری مفید است. مصرف لبنیات مقداری از پروتئین مورد نیاز بدن را تامین میکند. نوشیدن یک لیوان شیر حدود 8 گرم پروتئین برای بدن شما تامین میکند.

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری

بعد از باشگاه چی بخورم لاغر شم ؟ مواد غذایی سرشار از پروتئین را مصرف کنید

بعد از باشگاه چی بخوریم لاغر بشیم ؟ مواد غذایی حاوی پروتئین که چربی و کالری کمی دارند یک منبع مفید غذایی برای ریکاوری بدن و عضله سازی هستند. پروتئین ها به کاهش اشتها و حفظ ذخایر گلیکوژن بدن کمک میکنند از این رو مصرف پروتئین بعد از ورزش توصیه میشود. بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری ؟ تخم مرغ حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین است که توصیه میشود آن را در برنامه غذایی خود جای دهید. یک عدد تخم مرغ حدودا 7 گرم پروتئین دارد و شما میتوانید 2 عدد تخم مرغ را پس از تمرینات ورزشی به صورت آب پز میل کنید و 14 گرم پروتئین برای بدن تامین کنید.

بعد از باشگاه چی بخورم لاغر شم ؟ مصرف سینه مرغ کبابی بعد از ورزش یک منبع عالی پروتئین است که به تنهایی تمام پروتئین مورد نیاز پس از ورزش را تامین میکند. 90 گرم سینه مرغ کبابی حدودا 30 گرم پروتئین دارد که علاوه بر تامین پروتئین به بازسازی عضلات کمک میکند. بعد از باشگاه چی بخوریم لاغر بشیم ؟ ماهی سالمون حاوی مقدار زیادی پروتئین است. 100 گرم ماهی سالمون حاوی 25 گرم پروتئین است و همچنین برای سلامت قلب نیز مفید است. ماهی کبابی یک وعده غذایی مقوی و مناسب برای بعد از تمرینات ورزشی است.

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری ؟ پس از ورزش کربوهیدارت مصرف کنید

بعد از ورزش چی بخوریم تا لاغر شویم ؟ مصرف پروتئین ها و کربوهیدرات ها برای ریکاوری بدن و کاهش اشتها مناسب است. بدن در طول زمان ورزش، انرژی از دست میدهد و این انرژی باید جایگزین شود. مصرف کربوهیدرات باعث بازیابی ذخایر گلیکوژن و تامین انرژی میشود. مواد غذایی و خوراکی هایی که حاوی کربوهیدارت هستند برای تامین انرژی مناسب هستند. محققین توصیه میکنند که حداکثر 2 ساعت پس از ورزش، 50 الی 100 گرم کربوهیدرات مصرف کنید تا انرژی از دست رفته بدن بازیابی شود.

بعد از ورزش چی بخوریم تا لاغر شویم ؟ خوراکی هایی که حاوی کربوهیدارت هستند، یک وعده مناسب برای رژیم غذایی لاغری بعد از ورزش هستند. بعد از باشگاه چی بخوریم لاغر بشیم ؟ میوه ها منبع خوبی برای تامین کربوهیدرات هستند. یک فنجان سیب یا پرتقال خرد شده حاوی 10 الی 15‌ گرم کربوهیدارت است. یک فنجان موز و خرما حاوی 30 گرم کربوهیدرات است. مصرف میوه بخشی از کربوهیدرات مورد نیاز بدن بعد از ورزش را تامین میکند. همچنین کالری کمی دارد و باعث افزایش وزن نمیشود.

بعد از ورزش چی بخوریم لاغر شیم ؟ غلات صبحانه حاوی مقدار قابل توجهی کربوهیدرات است. مصرف غلات صبحانه با شیر و بادام یک منبع مغذی عالی است که مقدار قابل توجهی کربوهیدرات، پروتئین و فیبر برای بدن تامین میکند. یک فنجان غلات صبحانه حدودا 70 گرم کربوهیدرات دارد که یک منبع مغذی فوق العاده است. فیبر موجود در غلات به احساس سیری و کاهش اشتها کمک میکند و برای لاغری مفید است.

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری

بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری ؟ مصرف چربی های سالم را فراموش نکنید

بعد از باشگاه چی بخوریم لاغر بشیم ؟ مصرف چربی های سالم برای لاغری مناسب است زیرا هضم آنها مدت طولانی تری اتفاق می افتد و در نتیجه دیرتر احساس گرسنگی میکنید. در ادامه چند مورد از چربی های سالم مناسب برای مصرف بعد از باشگاه معرفی میکنیم.

بعد از باشگاه چی بخورم لاغر شم ؟ آووکادو منبع خوبی برای تامین چربی های سالم است. 100 گرم آووکادو حاوی 14 گرم چربی سالم است.  بعد از ورزش چی بخوریم لاغر شیم ؟ مغز ها سرشار از چربی های سالم هستند. بادام یک منبع غنی از چربی های سالم غیر اشباع است. گردو نیز منبع مغذی مناسبی برای برنامه رژیمی است. میزان چربی دریافتی بستگی به نوع مغز مصرفی دارد. هر 30 گرم مغز حدودا 20 گرم چربی سالم تامین میکند که با توجه به نوع مغز مصرفی متغیر است.

نتیجه گیری

به عنوان نتیجه گیری درباره مطالب فوق میتوان گفت که انتخاب وعده غذایی مناسب برای بعد از ورزش بسیار مهم است. برنامه غذایی پس از ورزش باید شامل پروتئین ها، کربوهیدارت ها و چربی های سالم باشد. بعد از باشگاه چی بخوریم برای لاغری ؟ مصرف لبنیات، مرغ، ماهی و مواد غذایی حاوی پروتئین توصیه میشود. بعد از ورزش چی بخوریم تا لاغر شویم ؟ مصرف میوه ها و خوراکی هایی که منبع خوبی برای تامین کربوهیدرات هستند، توصیه میشود. چربی های سالم برای کاهش احساس گرسنگی و کمک به لاغری مناسب هستند. اگر برایتان سوال است که بعد از ورزش چی بخوریم تا لاغر بشویم ، این مقاله را مطالعه کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست