EM SCULP یا ورزش؟

خدمات حضوری

اگر ورزشکار حرفه ای باشید یا به تازگی شروع به ورزش کرده باشید احتمالا میدانید که اگر فقط از ورزش و رژیم غذایی برای رسیدن به اندام دلخواهتان کمک بگیرید ، به زمان زیادی نیاز دارید تا نتیجه ی دلخواهتان را بگیرید.

پس این مستلزم صرف زمان زیاد و داشتن پشتکار است اما مسلما راهی وجود دارد تا زودتر به نتیجه برسید! دستگاه EMSCULP یکی از این راه هاست. ای ام اسکالپت یک روش غیرتهاجمی برای پیکرتراشی است که دارای تاییدیه FDA است و موجب ساخت عضله و از بین رفتن چربی می شود. در این روش پالس های متمرکز انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا به بافت عضلات منتقل شده و انقباضات عضلانی ایجاد می کند، از این رو فیبرهای عضلانی بیشتری نسبت به آنچه که با ورزش به دست می آورید فعال می شود. این روش بدون جراحی، می تواند گروه های بزرگ عضلانی شکم ، باسن و همچنین نواحی کوچکتر بدن از جمله بازوها ، ران و ساق پا را محکم و تقویت کند.

دستگاه ای ام اسکالپت

 

مزایای این دستگاه شامل:

1.این روش بدون جراحی بوده و به بی حسی و استراحت بعد از درمان نیاز ندارند.

2.موجب تقویت عضلات و کاهش چربی میشود.

3.ای ام اسکالپت می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که چربی اضافی زیادی ندارند اما در درجه اول عضلات قوی تر و اندامی زیباتر می خواهند.

4.آزمایشات بالینی نشان داده اند که چربی بیشتری را نسبت به روش های کرایولیپولیز مانند کول اسکالپتینگ کاهش می دهد.

5.تنها 6 جلسه درمان منجر به نتایج قابل مشاهده می شود.

جالب است بدانید------> دلایل اشتهای کاذب

کاهش وزن اصولی

با دستگاه بی نظیر EMSCULP ، بیشتر آشنا شویم

یک جلسه سی دقیقه ای EMSCULP حدود ۲۰ هزار انقباض عضلانی ایجاد می کند. انقباض مکرر و بدون استراحت، عضلات را تحت فشار قرار می دهد و این امر موجب تغییرات سریع در سطح سلولی شده و اندازه و قدرت عضلات را افزایش می دهد.

برای تامین انرژی انقباضات عضلانی، سلول های چربی از طریق فرآیندی به نام لیپولیز تجزیه می شوند. سلول های چربی آسیب دیده در نهایت می میرند و بدن به طور طبیعی آن ها را طی هفته های آینده از بین می برد. نتایج سفت شدن ماهیچه ها و تخریب سلول های چربی، عضلات قوی تری را ایجاد می کنند.

موج RF لایه های چربی را تا دمای بالای 42 درجه سانتی گراد گرم می کند، دمایی که در آن سلول های چربی شروع به شکستن می کنند. سلول های چربی آسیب دیده طی چند هفته توسط بدن نابود شده و برای همیشه از بین می روند.

نتایج ای ام اسکالپت

بررسی های بالینی انجام شده توسط سازنده ای ام اسکالپت، کاهش اندازه کمر و چربی و افزایش توده عضلانی را نشان داده اند. توده عضلانی حدود ۱۶ درصد افزایش پیدا می کند، در حالی که چربی پس از ۴ جلسه حدود ۱۹ درصد کاهش می یابد.

در یک مطالعه، افرادی که در ابتدا از شکل باسن خود راضی نبودند، پس از ۴ جلسه درمان با ام اسکالپت، بهبود ۸۵ درصدی را گزارش دادند.

همچنین مطالعات دیگر نشان داده اند که این درمان بعد از ۴ جلسه سایز کمر را به طور متوسط ۳.۲۹ سانتی متر کاهش داده است. سه ماه بعد، سایز کمر آن ها به مقدار بیشتر، ۴.۳۷ سانتی متر کاهش یافت. اکثر افراد از نتایج خود راضی هستند.

این یعنی نتایج این دستگاه حتی بعد از پابان دوره نیز ادامه دارد

جالب است بدانید —–> عوارض خودسرانه مکمل در رژیم های لاغری

ای ام اسکالپت برای کاهش وزن

دستگاه ای ام اسکالپ مناسب چه کسانی است؟

ای ام اسکالپ هم برای افرادی که چربی اضافی زیادی ندارند مناسب است وهم کسانی که نیاز به کاهش وزن زیاد دارند. برای افراد با اضافه وزن بالا پیشنهاد میکنیم در کنار این دستگاه از دستگاه اکسیلیس نیز استفاده کنند تا بطور همزمان هم تجزیه ی چربی و لیفت پوست انجام بگیرد و هم  افزایش عضله سازی در بدن اتفاق بیوفتد.

مهمترین تمایز مجموعه ی حضوری دکترفود واقع در شهرک غرب این است که براساس نتیجه ی آنلیز کامل بدنی شما ، دستگاه های مورد نیاز شما استفاده میشوند تا پس از پایان دوره ، بهترین نتیجه حاصل شود. همچنین در هر جلسه سایز گیری و و وزن گیری قبل و بعد از انجام کار گرفته میشود تا از اثرگذاری دستگاه ها اطمینان حاصل شود.

نتایج چه زمانی قابل مشاهده خواهد بود؟

افرادی که نسبتاً خوش اندام هستند پس از تنها یک جلسه درمان با ام اسکالپت ، بهبود را مشاهده می کنند و بعد از ۴ جلسه، مراجعین شاهد قوی تر شدن عضلات و کاهش چربی هستند.

نتایج نهایی ممکن است بیشتر طول بکشد، به خصوص در نواحی با چربی بیشتر ، عضله سازی زمان می برد. ما نمی توانیم یک بار به باشگاه برویم و بگوییم عضلات ما قوی شده اند. تشکیل عضلات و تجزیه سلول های چربی

ماندگاری نتایج

نتایج شما تا زمانی که آن ها را با ورزش های منظم حتی در حد پیاده روی و رژیم غذایی زیرنظر متخصص مجرب تغذیه داشته باشید این نتایج ماندگار است.

درست مانند ورزش کردن، اگر آن را متوقف کنید، نتایج شما دوام نمی آورند.

آیا این دستگاه عوارض جانبی دارد؟

هیچ اثر جانبی برای ای ام اسکالپ گزارش نشده است و به عنوان یکی از ایمن ترین روش های شبیه ساز ورزش ، عضله ساز و تناسب اندام شناخته میشود. تاکنون، نشان داده شده که ام اسکالپت درمانی بسیار ایمن است. با این حال پزشکان می گویند این دستگاه را زیر نظر پزشک انجام دهید اگر: باردار هستید، پیس میکر (ضربان ساز) یا سایر وسایل الکترونیکی کاشته شده در نزدیکی محل درمان دارید ، مشکلات قلبی ، سابقه تشنج یا هر بیمار دیگری دارید که میدان الکترومغناطیسی دستگاه را برای شما خطرناک می کند.

پیکرتراشی با دستگاه ای ام اسکالپت

جالب است بدانید ----> همه چیز در مورد استپ وزنی در رژیم لاغری

در صورت داشتن هر نوع فلز مانند IUD مسی یا ایمپلنت ران در نزدیکی محل درمان از ای ام اسکالپت در آن ناحیه استفاده نمیشود. انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا می تواند باعث گرم شدن فلز یا از بین رفتن آن شود.

در مجموعه ی حضوری دکترفود شما علاوه بر متخصص تغذیه ، زیر نظر متخصص داخلی و پزشک عمومی هستند که با اطمینان خاطر با استفاده از بروزترین دستگاه های کمک لاغری موجود در کشور به اندام ایده آل خود برسید. هر زمان که تصمیم به تناسب اندام و سلامتی گرفتی ، کلینیک دکتر فود در کنار شماییم.

 

مطالب مرتبط

رژیم غذایی فستینگ

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست